• Info pre záujemcov o krúžky

• Postup pri prijímaní detí

• Krúžky v 1. polroku školského roka 2024/2025

1. Na základe dotazníka spokojnosti sme pre vás pripravili ponuku krúžkov.

2. Predbežný záujem vyjadrite za každé dieťa zvlášť do dotazníka Predbežný záujem na školský rok 2024/2025 do 30.8..

3. Na základe vyjadreného záujmu vás na konci letných prázdnin vyzveme k vypísaniu prihlášky.

4. Miesto na krúžku bude rezervované po vypísaní prihlášky.

5. Odporúčame vyplniť dotazník  Predbežný záujem na školský rok 2024/2025. čo najskôr po zverejnení, nakoľko napĺňať ho budeme podľa poradia prihlásených záujemcov.

Krúžky v 2. polroku školského roka 2024/2025

1. V 2. polroku ponúkame predbežne všetky krúžky z 1. polroka a miesto rezervujeme všetkým záujemcom z 1. polroka.

2. V prípade záujmu o otvorenie nového krúžku alebo o zmenu, nás, prosím, informujte cez Predbežný záujem 2. polrok školského roka 2024/2025.

3. V prípade, že sa na skupinový krúžok (pokračovanie, nové prihlásenie) prihlási menej ako polovica záujemcov, krúžok nebude otvorený alebo budete informovaní o zmene podmienok, za ktorých bude otvorený.

Záujemcov zapísaných v dotazníku oslovujeme v poradí, v akom vyplnili dotazník Predbežný záujem.